Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2022, 13:42   #23
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Buka Zobacz post
Proponuję teraz tak: jak ktoś chce, może jeszcze napisać samemu jakiegoś malutkiego posta i jak najbardziej wstawić... ale WSZYSCY teraz mykacie do wspólnego doca, bo tam będziemy teraz odgrywać walkę/tam będziecie pisali swoje deklaracje, co kto robi. Czy pamiętacie, że w rekrutacji do tej sesji było napisane, że odpisy w docu minimum raz na 24h?

Namiary na doca już podaję przez pw...

Chwilowo to chyba wszystko.

Termin na odpisy... "luźny" ale najdalej do 09.04 bym chciała się ze wszystkim uporać, oczywiście im szybciej zostanie przeprowadzona walka,tym lepiej dla nas wszystkich

Pozdrawiam!
Napisałam, że zapraszam do doca, i czekam(y) tam na graczy od soboty wieczoru. 2 zdania, co twój robi. Żeby nie było walki wlokącej się przez forum tydzień-w tydzień metodą postów przez miesiąc, albo i dłużej.

Wpadasz, piszesz, piszą inni. Jest komplet. Ja dalej w docu odpisuję, wy znowu po 2 zdania(lub więcej jeśli ktoś chce) i tak to by TEORETYCZNIE tak sprawnie poleciało w parę dni, i walka byłaby zakończona.

I jaki 7.04???

Napisałam 09.04. I napisałam wyraźnie, że chciałabym do tego terminu ową scenkę/walkę zakończyć.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania? :P
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline