Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2022, 21:08   #3394
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Tildan przypomnę, że tytuł tego topicu, to " Oceń poprzedni utwór"
To tak, jakby Ci umknęło. Dary dziękczynne niepotrzebne.

Ja wiem, że fajnie i modnie jest pomijać rozmówców z którymi się nie zgadzamy, ale dopóki żyjemy w cywilizacji łacińskiej, to proszę trzymajmy się pewnych standardów. Nie podoba się, to miej odwagę to napisać, a nie podle lawirujesz i zakrywasz oczy. Ja nie oczekuje aprobaty i nie mam problemów z tym, że ktoś napisze, że zapodany przeze mnie utwór jest amuzyczny i niegodny wysokiej kultury.
To, co zrobiłaś (z resztą po raz kolejny) jest bardzo, ale to bardzo słabe. Smuteczek, czy jak to się teraz pisze w internetach.

Poprzedniego nawet nie kliknąłem, nie słuchałem, [bo i po co. - cenzura linku do wulgarnego mema, §2 pkt 2a, Campo Viejo]

Respects Tildan motives


Na taki punkowy komentarz aktualnej sytuacji czekałem. Co prawda, o dwa lata za późno, ale lepiej późno niż wcale.
Nakazy



Pogo!!!
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 05-04-2022 o 23:33.
Pinhead jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem