Wątek: Propozycje 2022
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2022, 22:21   #4
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Nr. 3 - bo lubię dylematy moralne, choć te w startreku w większości przypadku są tak wydumane i nasączone propagandą, że chce się rzygać, to w autorskim podejściu da się z nich coś wyciągnąć.
Ogólnie jestem ciekaw, co wymyśliłeś, aby zmusić graczy do działania wbrew dyrektywie.

Nr. 9 - ogólnie brzmi, to jak powielenie sketchu darwinów i już na starcie ma tendencję do autodestrukcyjnej ironii, to mimo wszystko jestem zainteresowany pomysłem.

Pytanie tylko dla mnie zasadnicze i podstawowe. Jak rozumiem, to będzie narracja w stylu Twoich dotychczasowych sesji? Czy jednak i w tej warstwie zdecydujesz się na eksperyment i choć niewielką dozę literackiej wariacji i ułańskiej fantazji?
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline