Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2022, 00:11   #4
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Ja już z Krakovem rozmawiałem i powtarzam jedynie, że bardzo jestem chętny na tego typu przedsięwzięcie. Ze swojej strony powiem, że lepszym wyjściem chyba jest opcja co tydzień. To wyjdzie pół roku pisania. Druga opcja wyjdzie na rok, więc więcej osób może się wysypać.

Co do propozycji Johana, także mi się podoba, chociaż wersja przedstawiona przez Krakova, zdecydowanie bardziej. Ale do jednej i drugiej opcji bym z chęcią podszedł.

Antonim co do chaosu, o którym wspomniałem. Krakov zapomniał napisać jeden, chyba bardzo ważny, szczegół. Każdy gracz, który bierze udział w tym przedsięwzięciu, przed rozpoczęciem podaje hasło, które będzie dotyczyło danego świata/miasta/czegoś. Np. pierwsza osoba mówi - magia, druga osoba podaje - żywioły, trzecia osoba - współczesność itp. Te słowa tworzą bazę tworzonego świata i każdy musi się do nich stosować, a tworzone wpisy muszą być zgodne z innymi wpisami.
 
Elenorsar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem