Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2022, 08:31   #120
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Witajcie ponownie. Zostałem zbanowany z opóźnionym zapłonem. Wyjaśnienia skasowałem (w temacie tu wcześniej podlinkowanym), bo w sumie nikomu one nie są potrzebne. Jak jesteście jednak ciekawi: napisałem po poprzednim ostrzeżeniu, że sonda, którą założyłem nie znajdzie finału w postaci założenia tematu rekrutacji dopóki Campo i Johan będą moderatorami. Johan skasował moją wypowiedź i dał mi kolejne ostrzeżenie, że niby pisałem poza tematem. To kolejne ostrzeżenie wejdzie niebawem w życie i mnie zbanuje. Prawda jest taka, że po tym ostatnim ostrzeżeniu (tym wczoraj) wszystko mi jedno. Niech sobie Campo i Johan będą tutaj królami rzeczywistości skoro w prawdziwym świecie nic nie znaczą. Jakbyście mogli to załóżcie gdoc i tam dokończymy naszą rozgrywkę, a potem z łaski swojej wkleicie grę tutaj ot tak dla ewentualnych czytelników.

Przy okazji tutaj odpiszcie na pewien dylemat, którym nie chciałem zatrzymywać kolejnego odpisu:

- Docieracie do domu Japończyka. Pukacie do drzwi, ale nikt nie odpowiada.

I choć mam nadzieję, że będziemy grali dalej to tutaj chciałbym napisać "dzięki za grę", bo po banie nie wiem czy będzie mi się chciało tu wracać, choć nie wykluczam, że pomogę we wklejaniu naszej gry z gdoca skoro to tylko na 14 dni ban. Nie będę jednak już nic więcej pisał na tym forum dopóki tamci są moderatorami. Nie to, że obrażam się. Po prostu moderacja tego forum ma mnie dość, a przez to ja mam dość tego forum. Myślałem, że jakoś to będzie po zeszłorocznych ekscesach Campo i Johana, ale jak widać myliłem się. "ekspiacja" - co za <domyślcie się>
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 07-04-2022 o 13:53.
Anonim jest offline