Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2022, 09:07   #121
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Kurcze... Szkoda, naprawdę szkoda. Może uda się dokończyć sesje, może też uda się odwołać (argumenty ostatnio ci podałem, możesz je śmiało wykorzystać) i bana nie dostaniesz.

Co do gry, to już wysłałem zaproszenie na dsc, jak dostaniesz bana to skontaktuj się tam ze mną, doca ogarnę bez problemu.

W kwestii pytania, James zapuka jeszcze najwyżej raz, jak nikt nie odpowie ponownie to odpuści nie chcąc się narzucać, jednak jak Japończyk otworzy to będzie bardzo przepraszał, że przeszkadza, jednak jest to sprawa niecierpiąca zwłoki, wyjaśniając, że może to uratować odzyskanie skradzionych rzeczy. Jak nie otworzy... to w sumie nie wiem. Kethatian, do szpitala po Goodmana, czy coś innego jeszcze zaproponuje Ryan?

I także dziękuję za grę, chociaż mam nadzieję, że nie za zakończenie, a za dalsze prowadzenie
 
Elenorsar jest offline