Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2022, 10:23   #232
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Her_cerbin - weź prosze pod uwagę także mój post bom cię zaczepił

generalnie możesz tez przy okazji powiedziec co tam było - jest wsród tych ziół czego on nie zna i do czego to służy oraz co w książce było - no i czy ten naszyjnik magiczny jest czy nie ( tak czy siak nie odda - jak magiczny to sam chce go używać :P , a jak nie magiczny - to nie uwierzy :P pomysli że sam go chcesz zagranąc dla siebie hehehehe )

książke juz dostałes, starczy ci ( ps nauczysz mnie łaciny ??? duże plisss

dobra, powoli zabieram sie za kompletacje ekwipunku

PS z tym rozbiorem Serrige to moze nieco pojechałem , zapewne chodziło o zjednoczenie się przeciwko rewolucjonistom , ale kto wie , kto wie ... Wszak Serrige uchodzi za sprzyjające rewolucjonistom wiec może faktycznie 2 pieczenie na jednym ogniu ?

PS wśród klejnotów z wusterburga nie mam juz żadnych które mogłyby być powiązane z szlachta i rycerstwem lezacym pod miastem. Jak był jakiś herb na złotym pierscieniu - to już został starty / spiłowany / stopiony w małe sztabki w raz z innymi , dokładnie obejrzał wszystkie kosztowności ryciny , oznaczenia itp - nie mógłby sobie pozwolic na oskarżenia o hienostwo cmentarne a tłumaczenie w stulu "zabrałem żeby oddac" - raczej by nie przeszło
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 08-04-2022 o 10:57.
Eliasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem