Wątek: Mroczne Czasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2007, 14:02   #60
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
- O kurwa... Elf zbladł, poczuł się przez chwilę całkowicie bezbronny. Zawrócił do pokoju w którym wcześniej słyszał głosy, zamierzał przyjrzeć się dokładnie wnętrzu, miejscu które najprawdopodobniej tworzyło sejf, a także samemu posągowi. Zamierzał krok po kroku dokładnie zbadać to miejsce próbując znaleźć źródło zakłóceń. Jeżeli starczy czasu a sama czynność nie będzie zbyt kłopotliwa w wykonaniu to wytrze posąg z krwi, która go ochlapała – jeżeli nie jest jej zbyt wiele a użyje płótna przykrywającego ławy. Wcześniej jednak rozejrzy się za zwłokami, sztyletem i innymi śladami krwi w pomieszczeniu.

Do Ducha:

- To miejsce wysysa moją magię, idąc w dół będziemy zdani tylko na nasze umiejętności, no chyba, że uda mi się znaleźć źródło zakłuceń i jakoś je zlikwidować- wzrok raz jeszcze spoczął a ochlapanym krwią posągu. Może to jest to?? Zastanowił się głębiej.
- Przeszukajmy dokładnie to pomieszczenie a później pomóż mi wymazać tą krew. Kapłan nie mógł jej przecież nie zauważyć, tu naprawdę dzieją się jakieś chore rzeczy. Trzeba być ostrożnym…
 
Eliasz jest offline