Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2022, 14:58   #25
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
- Nazywam się Naba Tassema, sierżant Naba Tassema panie! - przedstawił się Centurion - Jest ze mną nasz felczer, Farian Rodano.
- Książe Farian Rodano - poprawił szeptem towarzysza dumny i nieco przewrażliwiony Orianin. Niezrażony sierżant tymczasem kontynuował.
- Pewnie słyszeliście o bitwie od Endenmarkiem. Jesteśmy pozostałością legionu, oddziałem który przetrwał tamtą rzeź. Zmierzamy do Twierdzy Niebiańskiego Sztyletu, od wielu dni jesteśmy w drodze. Nasi żołnierze potrzebują odpoczynku, ale przede wszystkim chcemy uzupełnić zapasy na dalszą podróż. W interesie was wszystkich jest udzielić nam pomocy. Nieumarli i sługi Popielnego Króla wchodzą w głąb Aldemarku. Robimy co możemy, by ich spowolnić i eliminować zagrożenie, ale to wymaga zasobów, których zaczyna nam brakować. Dlatego proszę, żebyście otworzyli bramy.
Młody chłopak, który ocalał z rzezi padł na kolana.
- Przysięgam na wszystkich bogów, że mówią prawdę! Sam widziałem te potwory, cała moja wioska...
Chłopak nie mógł powstrzymać łez.
- Jakby nie ci żołnierze, piekielne bestie pożarłby mnie żywcem! Nie zamykajcie przed nimi bram!
- W trakcie pobytu chętnie pomogę w opiece nad waszymi chorymi szlachetny kawalerze - wtrącił się felczer mówiący z dworską manierą.
- Widzę wśród was odważnych, ale wciąż młodych i niedoświadczonych wojów. Oferujemy wojskowe szkolenie. Nasi stratedzy ustalą z waszym władcą najlepszy plan obrony miasta, wskażą słabe punkty, które trzeba wyeliminować. Jestem pewien, że wszystkim nasza współpraca przyniesie korzyści. - mówił dalej Tassema - Porozmawiaj z kim musisz panie i ogłoś swą decyzję!
 

Ostatnio edytowane przez Arthur Fleck : 08-04-2022 o 15:00.
Arthur Fleck jest offline