Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2022, 17:23   #131
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Z Dianą w celi

- Wiem, masz, racje dlatego się z tego wycofałem, bo nie mam prawa nie pomóc potrzebującym, tylko dlatego, że paru agentów jest dupkiem, ale serio jakbym miał gorsze podstawy od rodziców, to byłaby idealna okazja, żeby zostać super łotrem. Sam nie wiem, co jest gorsze, gdy mam koneksje do Fast Force to nie mogę myśleć przez gonitwę, ale jak blokuję moc jak teraz to tylko bym spał i nie mam sił funkcjonować - Westchnął.

- Momentami czuje się zmęczony istnieniem... Tak naprawdę boję się walki z Królem Feniksem, bo nawet jeżeli jest złym masowym mordercą to jednak jest świadomą istotą stąd wyrwało mi się, że mam w dupie, bo bardzo się boję, że muszę coś zabić czuje się tym przytłoczony Diano - Przyznał niechętnie - Tak naprawdę nie wiem, czy byłbym bohaterem gdybym miał wybór wydaje mi się, że jakbym wypił wino chyba bym zobaczył siebie jako zwykłego nastolatka z przyjaciółmi, wiem z opowieści Alex jak to jest, ale do mnie nawet inni nastoletni herosi nie mają cierpliwości- Brzmiał autentycznie zasmucony teraz sprawiał wrażenie młodszego o kilka lat.

Przy Adwokat


- Wydaje mi się, że był to funkcjonariusz Johnson... On rozumiał, że jest ciężko czy Pani ma pojęcie jaki to ból złamać rękę i jak ona się potem zrasta natychmiast ? Straciłem Przytomność z bólu! Czy nie należy mi się nieco więcej szacunku ?- Nagle coś sobie przypomniał - Agenci nie odczytali nam formułki Mirandy! To powinno w czymś pomóc prawda Pani Adwokat ? No wiem, że nie powinniem był pluć i kurwić na tego agenta ale do diaska uratowaliśmy miasto przed Inwazją elfów ze snów mogę dać kontakt do kapłanki z UK która to lepiej wytłumaczy niż ja! To powinno być okolicznością łagodzącą Pani Adwokat! Policjantów na służbie się nie wini za to że zrobią coś pomniejszego nie tak, żeby ratować ludzi. My nie piliśmy dla przyjemności to był jedyny sposób, żeby uratować miasto! Ja nie oczekuję, żeby mnie głaskano po główce nie robię tego dla poklasku, ale nie powinno się nas zamykać do więzienia za drobnostki! - Troszkę zastanowił się nad swoją sytuacją i dodał:

- Pani Mecenas a może zaproponować im Plea deal ? Mogą mi wlepić jakąś terapię sądową może na nerwy ? Nie będę udawał, że jestem niewinny, ale jest dużo okoliczności łagodzących... Jeżeli uprą się na sąd to mogę to ciągnąć latami szkoda pieniędzy podatników lepiej iść na ugodę.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 08-04-2022 o 23:35.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem