Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2022, 20:52   #30
Shartan
 
Reputacja: 1 Shartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumnyShartan ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Highlander Zobacz post
Obrazek już przycięty i wrzucony.
Dzięki. Całkiem ładnie się prezentuje.

Myślę, że materiału jest dość by wrzucić już posta.

Moja postać po raz pierwszy używa mocy. Zatem chyba już czas na zrobienie mechanicznej części karty. Chciałem się tym zająć dużo wcześniej, ale ostatnio miałem mało czasu i wolałem poczekać, aż będę go miał trochę więcej, bo przypuszczam, że stworzenie części mechanicznej może mi zająć trochę czasu.

Highlander przeglądając sieć znalazłem trochę informacji o mechanice dyscyplin jaki wadach i zaletach. Wstępnie już nawet niektóre wybrałem dla postaci. Także z niektórymi aspektami mechaniki mam nadzieję, że uporam się w miarę szybko. Gorzej jest ze statystykami i umiejętnościami. Od czego lepiej byśmy zaczęli budowę karty od dyscyplin, wad i zalet czy lepiej od statystyk i umiejętności?
 
Shartan jest offline