Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2022, 22:34   #802
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Okay, to Joachim pewnie rano podobnie jak Pirora wróci do miasta i uda się na festyn. Jak na festynie spotka kogoś z osób z którymi rozmawiał na kuligu to z nimi porozmawia. No i spróbuje też znaleźć Nije w sprawie tej wyprawy na syrenę.
- Oki, dzięki za deklarki



Cytat:
Jako przeskok czasowy przewidujesz do kolejnej części sesji?
- Gdzieś z pół roku. Do lata. Jeszcze podumam jak się skończy ta sesja. Możliwe, że wrzucę jakieś scenki z Wiosny jako taki łącznik między jednym a drugim rozdziałem. Ale jeszcze nie wiem czy coś z tego wyjdzie. W każdym razie no na koniec sesji to chciałbym od Was jakieś takie deklarki na te zamiary postaci na te nadchodzące kilka m-cy.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline