Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2022, 23:38   #239
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
@Bielonek a co to za podglądanie treści niejawnych ? chmmm no ten tego moze troche ujawnionych w komentarzach :P

Tak mi po prostu wyszło 1 + 1 Tupik wyruszył do sąsiada z bardzo waznymi listami - ugoszczony był przednio więc goszczącemu musiała się zawartośc listów podobać, serrige lezy pomiędzy Teofen i tym drugim regionem , w sam raz po kawałku , oni mogą zabrać wschodnią czesc my weźmiemy zachodnią. niczym Ribbentrop-Mołotow / nawet w rewolucyjną otoczke się fajnie wpisuje. Użyłbym tej nazwy ale potrafiłem wymyślić niczego zbliżonego żeby pasowało i w końcu sobie odpuściłem to porównanie. Niemniej samo się nasunęło patrząc na kontekst sytuacyjny i na mapke

PS a co do tuczenia - halfling jest wbrew pozorom dość chudy , już z całą pewnością jak na przedstawiciela swojej rasy, może i sporo zjada ale tez sporo spala, jest w równowadze kalorycznej :P
 
Eliasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem