Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-04-2022, 10:10   #8
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Brzmi ciekawie (w szczególności z dodatkowymi wyjaśnieniami Elenorsara - to może udać się). Dziwię się, że tak mało osób zagłosowało w tej sondzie. Głosujcie ludzie. Najlepiej na "Chętnie spróbuję [wpis raz na tydzień].", a potem zgłoście się w rekrutacji.
Wcześniej wysłałem do ciebie zaproszenie na discordzie. Zaakceptuj je jak możesz, podeślę ci miejsce do rozmów bardziej rozwiniętych o tym.

Cytat:
Napisał Tildan Zobacz post
Pomysł brzmi bardzo ciekawie.
Choć to naturalnie za wysokie progi dla "szczypiorków" mojego pokroju.
Po trzech wpisach nie ogarniałabym niczego, siejąc skutecznie wyżej wspomniany chaos.
Czemu za wysokie progi? Ja siebie nie uważam za kogoś zaawansowanego, tym bardziej że w PBFach nie siedzę dłużej jak rok.

Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
Na tworzenie wikipedii nie mam czasu, ale ten koncept sesji z bogami wspólnie tworzącymi świat ma potencjał na coś oryginalnego i może bym się skusił.
Czy ja wiem... wydaje mi się, że między wiki, a na forum nie byłoby dużej różnicy jeżeli chodzi o poświęcony czas. Nawet nie wiem, czy przy tym pierwszym nie byłoby szybciej. Na pewno bardziej uporządkowane, a na forum wszystko w jednym temacie i trzeba szukać informacji, a na wiki masz odnośniki co powinno ułatwić szukanie.
 
Elenorsar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem