Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2022, 11:39   #15
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy


- No to termin rekruty powoli się zbliża do końca. I póki co sprawa wygląda tak:


Malahaj: Barabasz "Buck" Kazinski + Mi Na Wen
Gwena: Maria Mercedes Garcia + pomocnik


Ketharian - wstępne zainteresowanie + luźny koncept
Elenorsar - wstępne zainteresowanie


- Z innych spraw to dorobiłem w docu z mechaniką trochę zabawek. Dokładniej to różnego rodzaju materiały wybuchowe (granaty, plastiki, miny itd.), optykę i optoeletrkonikę (lornetki, noktowizory itd.) oraz rodzinę karabinów Galil. Myślę, że powinno być tych zabawek aż za dużo do zabawy Ale spluwy są akurat dość proste do zrobienia więc jakby ktoś jakąś chciał jakiej nie ma to dajcie znać ocb.


- A póki co niezmiennie zapraszam do przyszłej sesji


---

Edyta:

- W gruncie rzeczy najważniejsza jest chęć do gry, pomysłowość i nie zawalanie terminów na wrzucenie posta. Jeśli uważasz, że możesz spełnić te warunki to reszta powinna być do dogadania
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 10-04-2022 o 12:02. Powód: Dodanie ostatniego akapitu.
Pipboy79 jest offline