Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2022, 18:31   #60
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ponieważ Greta jest z upodobania łuczniczką, chętnie odwiesi toporek i sięgnie z powrotem po cisowy oręż - o ile pozwolą na to okoliczności. Wymyśliłem sobie wstępnie, że Greta przylgnie do jednej ze ścian wylotu tunelu, aby nie przeszkadzać współtowarzyszom i zacznie szyć z łuku tak długo jak tylko będzie mogła. Pip, czy kombinacja Błyskawicznego przeładowania (naciągu) oraz Przycelowania pozwoli Grecie strzelać raz na rundę z bazowymi US 70 (minus kary za kiepskie oświetlenie)?

Jeśli Mistrz uzna, że regularne strzelanie z takiej pozycji jest niemożliwe, Greta postara się oddać przynajmniej jeden strzał na początek niezapowiedzianej wizyty w jamie, a potem znowu złapie za toporek.

- Hmm... No to tak...

- Co do obserwacji scenki to tak po cichu założyłem w swoim poście, że tak na raty puszczacie żurawia zza tego ostatniego zakrętu. A goblińska scena trwa na dyle długo, że każdy kto chce zdąży puścić żurawia.

- Ale jakieś strzelanie to już trzeba by wyjść po całości i strzelać w głąb pomieszczenia. A to już trzeba się liczyć z tym, że gobliny się mogą w tym połapać, że ktoś im stoi w progu.


- A ogólnie co do strzelania to w tym pomieszczeniu z goblinami dla łuku czy kuszy to bliski zasięg (US +20). Gdyby jednak to było już strzelanie do walczących z kimś goblinów to mod za ruch (US -10). A jakby nie chciało się trafić swojaka tylko mieć pewność, że przeciwnika no to US -30.

- Co do światła to w tej goblińskiej części są pochodnie i ognisko to jest na tyle jasno, że raczej nie ma kar za słąbe oświetlenie. Chociaż w tych innych jest już ciemniej to może być z tym kłopot.




Cytat:
BTW, mam nadzieję, że wplatane w posty przebłyski z przeszłości Grety nie rozwadniają zbyt mocno bieżącej treści.
- Jak dla mnie szpoko. Byle nie zapomnieć, że gra się toczy "teraz" a nie w przeszłości z KP To ciekawsze niż mrukliwa postać odgrywana na "mrocznego i tajemniczego" od pierwszego do ostatniego posta Chociaż jeszcze ciekawsze jest moim skromnym zdaniem gdy przeszłość postaci jakoś wychodzi w grze bo retrospekcje w myślach są raczej do czytania ale nie bardzo można się do nich odnieść w grze
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline