Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2022, 21:22   #805
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 90 - 2519 Wiosenne Przesilenie; ranek - południe

No to mój post jest :> No niestety w weekend się nie wyrobiłem z postem. Jest to prawdopodobnie ostatnia grywalna tura w tym rozdziale. No chyba, że mnie czymś zaskoczycie A póki co to termin do północy w pt 04.22. Czyli 10 dób na zmajstrowanie posta :>


Stan Zdrowia:


- Egon; 17/17; s.zdrowy (0); (170+45=215 PD) (sojusznicy po 173 PD)
- Pirora; 12/12; s.zdrowy (0); (390+115=505 PD) (sojusznicy po 360 PD)
- Joachim; 12/12; s.zdrowy (0); (575+45=620 PD) (sojusznicy po 73 PD)



Zasoby:



- Egon: 288 PZ
- Pirora: 576 PZ
- Johan: 540 PZ


PD


- Pirora 5 PD za poranną scenkę wyjazdową z placu

- Pirora 10 PD za scenkę powitalną z Ulrichem i Erykiem w dworku

- Pirora 20 PD za scenki dworkowe i kuligowe

- Pirora 15 PD za scenkę z drugą gonitwą

- Pirora 15 PD za scenki pojedynkowe i łaziebne

- Pirora 5 PD za wieczorny kulig

- Pirora 15 PD za światotworzenie u von Richterów (Dietrich)

- Pirora 30 PD za wieczorne tańce na balu

- Egon 10 PD za scenki dialogowe w kryjówce

- Egon 5 PD za scenkę w kryjówce po przybyciu Normy

- Egon 10 PD za przygodę w tunelach pod kanałami

- Egon 10 PD za decyzyjność w gorącej sytuacji

- Egon 10 PD za przetrwanie walki

- Joachim 15 PD za scenkę z drugą gonitwą

- Joachim 10 PD za scenkę przy stole

- Joachim 5 PD za wieczorny kulig

- Joachim 10 PD za dialogi u von Richterów

- Joachim 5 PD za scenkę z wieczornego balu




@Wszyscy





- Oki, to w moim poście noc minęła i zrobił się kolejny dzień. Czyli Wiosenne Przesilenie co jest świętem państwowym, oddzielnym dniem w kalendarzu no i świętuje się uroczystymi mszami i tradycyjnym wiosennym festynem. No a tradycyjną atrakcją festynów wszelakich są publiczne egzekucje. I ogólnie do miasta zjeżdża się cała okolica więc jest gwarno i tłoczn.


- Zasadniczo post mój jest rozbity na dwie sceny, tą z kuligu i tą u Egona. Trzecią scenką jest ta na Placu Targowym w środku dnia. To taki fabularny bonus raczej dla Graczy niż postaci.



@Kulig



- Pirora i Joachim właściwie mają podobny początek dnia. Czyli wstawanie po wieczornych baletach jeszcze w dworku van Hansenów. Potem bez pośpiechu śniadanie w salonie gdzie poprzedniego wieczoru był bal. A potem pakowanie się na sanie i powrót do miasta. Ale, że już jest dość swobodna atmosfera to raczej nie jest to taka kawalkada jak poprzedniego dnia przy wyjeździe.

- Potem w ten czy inny moment oboje trafiają na Plac Targowy który obecnie jest sercem festynu. Niekoniecznie w ten sam moment. Bez problemu może być na ten sam moment a może być i godzina czy dwie różnicy. Dlatego oboje mają okazje spotkać obie łotrzyce przy pracy. Obie są tak ucharateryzowane, że trudne do poznania, zwłaszcza z zaskoczenia bo wyglądają na kogoś z solidnej klasy średniej.

- Co dalej to już w tej turze. Pirora miała plany na spotkanie z Erykiem i Dirkiem. To jest do zrealizowania na drugą połowę dnia, po scenkach na placu. To samo z Joachimem i spotkaniem z Nije. Też jest do zrobienia w tej turze.


- Ogólnie bym chciał wiedzieć co obie postacie robią w drugiej połowie dnia. No i to spotkanie z łotrzycami na placu. Jak ktoś chce może rozpisać coś w retrospekcji z pierwszej połowy dnia (dworek - jazda powrotna).


- Jeśli też ktoś się czuje na siłach może rozpisać jakąś scenkę z nadchodzących dni. Bo jak mówię prawdopodobnie to ostatnia Wasza tura do pisania. Po niej pewnie będzie coś ode mnie na podsumowanie i zamknięcie sesji.



@Egon



- Pod ziemią nie ma dnia i nocy więc to raczej "następny dzień" w sensie, że jak się wstało po spaniu. Tak czy inaczej poszły testy na gojenie i leczenie ran:


Gojenie ran (ODP):

Egon 11>12/17
Silny 12>13/16
Vasilij 7>8/12
Norma 8>9/15


Leczenie ran (Sebastian):

Egon 12>13/17
Silny 13>14/16
Vasilij 8>9/12
Norma 9>10/15


Leczenie magiczne (Merga)

Egon 13>17/17
Silny 14>16/16
Vasilij 9>12/12
Norma 10>14/15


- Łącznie więc prawie wszyscy wrócili do zdrowia, Norma jest lekko draśnięta ale to nie wpływa na nią zbyt realnie.

- Poza tym skład osobowy w kryjówce jest właściwie ten sam co dnia poprzedniego. Rozmowy dotyczą głównie wydarzeń z podziemii.


- W tej turze bym chciał to co zwykle, znać plany i działania Egona w kolejnym dniu Jak jakieś retrospekcje z dnia poprzedniego czy obecnego to nie ma problemu.


- To samo co u pozostałych. Czyli ponieważ to raczej ostatnia Wasza tura w tej sesji to możesz rozpisać nie tylko obecny dzień ale jakieś zamiary na kolejne. Bo mam nadzieję, że nie uda Ci się zabić swojej postaci w ostatniej turze sesji



@Wszyscy


- Poza tym jak wspominałem postaram się zmajstrować wiosenne scenki. Taki łącznik pomiędzy rozdziałami. Jeszcze nie wiem co z tego wyjdzie czy nie. Ani czy to będzie jakoś wrzucone w tą sesję czy gdzieś w opowiadania. No ale bym chciał wiedzieć co by Was ineresowało z tych wątków. Bo sam to zapewne opiszę co się ogólnie działo w mieście no i losy kultystów a to obecnie chyba z tuzin osób czy coś koło tego. Mógłbym też opisać z 1-3 osoby/wątki/miejsca dla każdego z Was. Więc bym chciałbym wiedzieć co to by mogło być.


---


- I chyba tyle ode mnie na tą zapewne ostatnią turę w tej sesji
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline