Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2022, 16:22   #25
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wenus zaklaskała trzykrotnie, ledwo dotykając o siebie opuszki palców. Ciężko było zgadnąć czy oklaski są szczere, czy ironiczne ?
- Podoba mi się, twoja pomysłowość Córko szczegóły pozostawiam tobie - Wenus wstała, obeszła stolik z gracją łani i złożyła na czole Iris krótki pocałunek.

Malarka poczuła, jak jej mózg przyszywa elektryczny impuls i nagle... Znała magiczne zaklęcia! - Dałam ci nową tożsamość, piękny strój, nakarmiłam twoje ciało. Dałam ci magię oraz cel a teraz ruszaj w świat Córko powiększać Dom Wenus! Będę cię obserwować, gdybyś czegoś ode mnie potrzebowała, możesz się pomodlić, ale nie nadużywaj mojej łaski oraz uwagi- Powiedziała Bogini tonem sugerującym, że jej łaskę można bardzo szybko stracić.

Przybrała dynamiczną pozę, jakby ktoś szkicował jej portret i rozpłynęła się w ferii różowo-czerwono - fioletowych świateł.
 
Brilchan jest offline