Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2022, 16:48   #25
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Jakoś się udało mojej postaci nie zginąć. Myślałem, że moje moce do walki będą bezużyteczne, a tu proszę 2 trupy, a gdybym lepiej pomyślał, to kto wie, może nawet 3 i do tego by z placka nie dostał

Teraz pytania.

1. Po dostaniu placka, a później wybudzeniu się, jak się czuję postać? Fizycznie i psychicznie, żeby wiedzieć jak to odegrać. Dodatkowo, czy wszystko pamięta? Co było przed i sam strzał? Czy jednak ma jakaś małą amnezję wsteczną?
2. Zbrojni. Większość zgnieciona, a więc inicjatywy ekwipunek się nie nadaje, a co z tymi co zabił "Elusive"? Jedną z pierwszych rzeczy, o których pomyśli, to pewnie, czy jest bezpiecznie (zależy też od odpowiedzi na pytanie 1), a druga to jakiś ubiór. Jeżeli pamięta, że zabił dwóch (albo ktoś mi to zrelacjonuje, jeżeli nie pamięta) to pomyśli, że może ich okraść... im w sumie już nie potrzebne. On pewnie będzie mocno odczuwał zimno, w końcu był ciągnięty po śniegu.
3. Piszemy posty solo i odpisujemy siebie na forum, czy na docu? Z jednej strony na forum może będzie szybciej u niektórych z odpowiedziami, ale część na docu była mocno aktywna (Kerm, Dydelfina mówię o was ) , a mi osobiście tam wygodniej i ciekawiej będzie pisało się dialogi między postaciami oraz podejmowało poszczególne działania.

Adi, dzięki za wspólną, chociaż krótką grę. I żeby nie było, że w komentarzach nie ostrzegałem, a ostrzegałem, że pomysł podnoszenia granatu nie jest najlepszy :P
 
Elenorsar jest offline