Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2022, 16:49   #134
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Eddie rzucił się z powrotem na łóżko i przeciągle jęknął zmęczony sytuacją

- Czy was wszystkich za przeproszeniem pojebało Pani Mecenas ? Okoliczności łagodzące ? Ja mam przepraszać ? Może zacznijmy od tego, że uratowałem to cholerne miasto i pieprzony świat czy to jest okoliczność łagodząca ? Zanim Agenci przyszli objawiła mi się moja Matka Bogini z innego wymiaru i oznajmiła Ojcu używając mojego ciała, żeby oznajmić że mam zabić świadomą istotę inaczej narodzi się tutaj nowe bóstwo zła i ognia a świat spłonie. Czy teraz Pani rozumie czemu, skląłem Agenta kretyna, który w obliczu takiej wiadomości ma pretensje o głupi kieliszek wina ? To ja tu jestem poszkodowany i ja powianiem być przepraszany nie na odwrót droga Pani — Tłumaczył prawniczce jakby była idiotką, w co coraz bardziej zaczynał wierzyć.

- Dobrze jeszcze raz Pani naświetle sytuacje, choć ciężko mi się myśli, bo po odcięciu od Fast Force czuje się jakbym, był na końskiej dawce środka uspokajającego... Dorastałem w wymiarze Bogów Wody mój mózg jest przyzwyczajony do ciągłych bodźców mam coś w rodzaju ADHD na sterydach próbowaliśmy leków nie pomogły mój Ojciec może Pani udostępnić całą moją historię medyczną jestem więc dość niestabilny to można rozegrać jako okoliczność łagodzącą może zasugerować prokuraturze, że przyznam się do winy na pomniejsze zarzuty jak picie wina i obrażenie funkcjonariusza niech mi zasądzą jakąś terapię ? Czy to Pani nie powinna to wymyślać ? - Spytał z przekąsem, zamknął oczy, złożył ręce w piramidkę i westchnął przeciągle.

- Co do paktowania z bytami pozawymiarowymi to jest to prawda, ale znów wyjęta z kontekstu. Musiałem przebiec całe wyspy Brytyjskie, ale w końcu znalazłem Panią Kapłankę Belle, która wyjaśniła mi sytuacje: Elfy to śnienie i nierealność, a ten świat jest fizyczny i logiczny. Oberon drugi znalazł sposób obejście barier wokół fizycznego świata. Jeśli Książę Olch pojawił się na Ziemi, to znaczy, że musiał jakoś je obejść. A to zdawało się niemożliwe w długiej historii magii tego świata. Wykorzystał cywilów do zebrania energii ze snów. Nie mogliśmy go jednak dotknąć bez wejścia w pakt. Gdybyśmy go nie powstrzymali, bez przeszkód zebrał wystarczającą ilość mocy, żeby zniszczyć tę barierę, zamieniając ten świat w oniryczny koszmar a ludzie w elfich niewolników - Zatrzymał się, żeby sprawdzić, czy adwokatka nadąża za przekazywanymi informacjami.

- Także jeżeli spojrzeć na to zero jedynkowo musieliśmy wejść z nim w pakt, żeby być w stanie z nim walczyć. Daliśmy mu więcej energii, ale podczas gdy ja ruszyłem szukać informacji w nadziej na odnalezienie Ojca Oberona drugiego walczyć reszta drużyny zmusiła księcia do zużycia energii, którą zebrał powstrzymując jego zamiary opanowania świata! Powinniśmy teraz otrzymywać ordery, a nie siedzieć w celi i rozmawiać z adwokatką
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 14-04-2022 o 20:45.
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem