Wątek: Propozycje 2022
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2022, 22:25   #8
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Wydaje się, że większość z was już zapoznała się z wiadomościami kasowanymi przez moderatorów. Nie wiem, czy i tą skasują. Dlatego tym razem ograniczę się do minimalnej ilości słów potrzebnej do przekazania wam tego co próbowałem już w tym temacie dwa razy. Do trzech razy sztuka. Jednocześnie ekstremalnie męczące jest dostosowywanie się do poziomu intelektualnego osób posiadających narzędzia cenzurowania wiadomości - nie bez przyczyny nie ma mnie na mediach społecznościowych, żeby teraz LI (obsługa) robiło to samo co Twitter, czy Facebook.

  1. Dziękuję wszystkim za udział w sondzie.
  2. Niestety po rozpoczęciu tej sondy Campo Viejo i Johan jakiśtam (nie chce mi się sprawdzać) - moderatorzy na tym forum - skutecznie przekonali mnie, że nie powinienem rozpoczynać tutaj żadnej nowej gry.
  3. Założę rekrutację, gdy dwóch powyższych nie będzie moderatorami.


Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam wszystkich, którzy oddali głos w sondzie i których zainteresowały przedstawione pomysły. Zaskoczyła mnie popularność Drugiej Szansy - to był pierwszy z pomysłów, ale zmieniłem ich kolejność do sondy. Myślałem, że nikomu nie spodoba się to. Fajnie, że jednak tak.

ps. jakby i ta wiadomość miała zostać skasowana to tym razem mam nadzieję, że kasujący będzie miał na tyle jaj, żeby zostawić powód mojej rezygnacji z założenia rekrutacji odnośnie jednego (lub więcej) pomysłów z tej sondy.
 
Anonim jest offline