Wątek: Propozycje 2022
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2022, 22:23   #11
Connor
Highlander
 
Connor's Avatar
 
Reputacja: 1 Connor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputację
Nie jestem pewien dlaczego przeniesiono post Pinheada gdzieś indziej ale być może dlatego że bym może nawet nie tyle niewygodny tylko mało poprawny politycznie. Toż tu się nic nie dzieje lub inaczej mówiąc jest wystarczajaco szy ko zamiatane pod dywan. Szkoda że nie możliwości dyskusji pod tamtym wątkiem ale przypuszczam że z obawy żeby nie rozwijać jakiejś gówno burzy czy coś.

Jedna z tego co przeczytałem wysunął mi się jeden wniosek. Być może główym problemem tego forum nie jest nierówne traktowanie wszystkich użytkowników i kolesiostwo tylko donosicielstwo. Natomiast donosicielstwo anonimowe jest jeszcze większym tchórzostwem jest niestety anonimowe gdyż pod takim czy innym nickiem może się kryć każdy.

Konkluzja jak mniemam leży w tym zdaniu: kochajmy posty, tak szybko odchodzą...
 
__________________
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. A co jest drugim. Biały Wilku?
- Nie ma przeznaczenia - jego własny głos. - Nie ma.
Nie ma. Nie istnieje. Jedynym, co jest przeznaczone wszystkim, jest śmierć.
Connor jest offline