Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2022, 19:15   #137
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
W Celi

- Diano spokojnie ani ja, ani ty nie zostaniemy złolami oboje mamy przyjaciół i innych bliskich na którychym nam zależy poza tym... - Eddie nie był w stanie dokończyć myśli seplenił i zasnął w połowie zdania.

Z Adwokat

Ed wydawał się zbierać energię, żeby ją zaraz zużytkować ta obroża go naprawdę dobijała. Słysząc słowa koleżanki zerwał się z pozycji pół leżącej - Nie ma mowy o żadnym braniu wszystkiego na siebie! Pani Mecenas niechajże Pani naświetli tym pożałowania godnym agentom, że oboje z koleżanką jesteśmy biali i bogaci i że lepiej dla nich będzie teraz iść na ugodę wlepić nam kuratora i psychhhhhologa a mediom ogłosić, że nawet herosi nie są bezkarni i odtrąbić sukces. Alternatywą jest, że wynajmiemy najlepszych odwokatów i będziemy ciągnąć sprawę przez najbliższą dekadę albo dwie co będzie kosztować podatników, parę milionów a z agencji zrobi bandę nieuków czy jest Pani w stanie wynegocjować plea deal o słabsze zarzuty z przyznaniem się do winy wypuszczeniem i obowiązkową terapią czy też muszę dzwonić do Ojca, żeby załatwił jakiegoś kompetentnego prawnika ? Ma Pani łatwą sprawę podaną na tacy wszystko, co wiem o prawie jest z filmików na YT a jestem w stanie to dla Pani rozwiązać. A teraz proszę się pospieszyć i wyprowadzić tych głupich agentów z błędu, że mają tu jaakąkolwiek władzę! Jakbym miał taką ochhhotę mógłbym rozerwać tą obrożę albo wezwać moją biologiczzną Matkę, Dziadka i Herosów z innego wymiaru! Czy Agencja ma ochotę walczyć z Bogami, kapłanami, magami oraz Obrońcami Doliny ?! Sądzę, że nie! Niechajże się waćpana bierze do roboty, bo mi się w głowie kręci od tej obroży... - Powiedział po czym, rzucił się do sedesu, żeby zwymiotować.
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem