Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2007, 17:28   #1
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 1 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
[Autorski] Skrzydlaci

Gdzieś nad Księżycowym Wybrzeżem, jakieś 200 lat przed inwazją smoków, istniała starożytna rasa Skrzydlatych. Były to stworzenia podobne do ludzi, lecz wyróżniały ich skrzydła. Niektórzy ludzie mówili, że są oni wysłannikami bogów i należy ich czcić. Inni uważali, że są to kolejne pomioty piekła.
W rzeczywistości obie wersje były prawdziwe, ponieważ istniało kilka gatunków tych stworzeń.

-Serafinowie- Światła odmiana skrzydlatych. Skrzydła tych stworzeń były pokryte białymi piórami, tak jak włosy.

-Piekielni- Przeciwieństwo Serafinów. Ich skrzydła przypominały skrzydła smoków. Włosy mieli w ciemnych barwach. Czasami na głowie pojawiały się rogi różnej wielkości.

-Orlici i Kruczyni - Stworzenia neutralne. Skrzydła były pokryte szarymi piórami (Orlici) lub czarnymi (Kruczyni). Na niektórych miejscach ciała pojawiały się pióra np. nadgarstki.

Każdy gatunek Miał swój relikt obdarzony potężną magią, który był dla nich świętością i był strzeżony przez jednego wybrańca ze swojego rodu.

-Serafinowie- Złoty posążek słońca (40cm)
-Piekielni- Ognisty trójząb
-Orlici- Posążek orła (30cm)
-Kruczyni- Tarcza z wizerunkiem kruka.

Pewnego dnia do wszystkich Skrzydlatych dotarła wiadomość o kradzieży wszystkich reliktów przez trójkę potężnych magów. Strażnicy nie byli w stanie poradzić sobie z nimi w pojedynkę. Według tradycji to właśnie oni muszą odzyskać relikt i przywrócić sobie łaskę bogów. Przywódcy rodów zdecydowali o zawarciu przymierza i wysłaniu strażników na tą misję razem, aby zwiększyć szansę na zwycięstwo.

----------------------------------------------------------------------------------------


Witam na mojej drugiej sesji na LI. Potrzebuje 4 graczy którzy wcielą się w strażników z poszczególnych rodów. Mechanika: Storytelling i jak zawsze czasem będę rzucał kostkami (np. przy walce).

Przykładowe KP (wysyłać na PW).

Imię:
Ród:
Wygląd: (w tym ubiór)
Ekwipunek: (broni nie podawać bo mam już przygotowaną dla każdego strażnika)
Historia: (czyli coś o rodzinie i co robiliście przed zostaniem strażnikiem)
Znaki szczególne: (blizny, tatuaże itp.)
Nastawienie: (chodzi mi o nastawienie do ludzi i innych ras skrzydlatych)

Świat jest mojego autorstwa. Częstotliwość postów to jeden na dzień lub dwa dni.

Rekrutację zamknę kiedy uznam to za słuszne :P. Na wszelkie pytania z chęcią odpowiem.

Pozdrawiam, Zak.
 
Zak jest offline