Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2022, 07:29   #32
Connor
Highlander
 
Connor's Avatar
 
Reputacja: 1 Connor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputacjęConnor ma wspaniałą reputację
Przepraszam już dziś wszystko nadganiam. Wracam do życia po chorobie. Wiem, że nie usprawiedliwia mnie to względem przeglądu mojego profilu co do aktywności, ale powiedzmy, że miałem chwilowy zastój inwencji w temacie sesji.
Poza tym na moje usprawiedliwienie mogę tylko powiedzieć, że jeszcze nie grałem takiej sesji jak ta, gdzie bardzo intensywnie używany jest google doc, ludzie piszą po kilka razy w "jednej kolejce" postów i jeszcze do tego wszyscy wszystkich co chwila "poganiają". Po prostu próbuję to wszystko opanować i spróbować się wpasować w taki szybki i intensywny styl sesji.
Przepraszam jeżeli nie nadążam względem starych wyjadaczy tego forum.
 
__________________
Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty. A co jest drugim. Biały Wilku?
- Nie ma przeznaczenia - jego własny głos. - Nie ma.
Nie ma. Nie istnieje. Jedynym, co jest przeznaczone wszystkim, jest śmierć.
Connor jest offline