Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-04-2022, 08:55   #33
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Jeżeli chodzi o doca to nie wymagamy intensywnego używania go. Intensywnie używającego to możesz nazwać np. mnie, gdzie zaglądam tam kilka/kilkanaście razy dziennie, aby zobaczyć, czy mogę dać odpis, który zapewne zajmie mi nie więcej jak minutę. Intensywnie jest też w tedy, kiedy wszyscy siądą i jest pisanie "na żywo". Każdy jest, więc każdy reaguje na bieżąco, włącznie z odpowiedziami MG o dziejącym się świecie, ale takie coś to bardzo rzadko bywa.

A porównując to do tego, że napisałeś "kilka razy w jednej kolejce", to nie do końca się przekłada. Zazwyczaj kolejka trwa tydzień i tworzysz jeden długi wpis, na którego musisz poświęcić dosyć sporo czasu jednorazowo, albo na razy, aby go skleić. W takim trybie na docu piszesz dorywczo, bardzo krótkie odpowiedzi - "idę tam", "strzelam do tego", "odpowiadam do tamtego", więc w ostatecznym rozrachunku czasowo wychodzi mniej więcej to samo. Tak przynajmniej mi się wydaje.

Jeżeli chodzi o "poganianie", nie zauważyłem, aby wszyscy wszystkich poganiali i co dokładnie masz na myśli pod tym względem, jednak jak całość stoi i wszyscy czekają na 1-2 osoby z odpisem, to nie nazwałbym tego poganianiem.
 
Elenorsar jest offline