Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2022, 11:43   #501
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Były 3 ofiary i jeden atak na niejaką Runę.

15 Nightal - morderstwo młodej krasnoludzkiej kobiety Heliia z klanu Holderhek.

22 Nightal - Runa, przyjaciółka Lotty zostaje zaatakowana, według jej słów to Lotta miała być ofiarą.

1 Młot - morderstwo w Bryn Shander w Northlook uniewinnionego skazańca - Rolfa Farblade.

10 Młot - Sorcane znajduje w drodze do Termalaine przysypane śniegiem ciało zamordowanej osoby ciosem prosto w serce. Musiało długo tam leżeć.



Jest śnieżyca. Na ogół trwa 1-3 dni. Można pochodzić po mieście, można nawet opuścić miasto, ale śnieżyca rządzi się swoimi prawami (zawada na survival i percepcje + większe ryzyko lawin w górach oraz innych zagrożeń - szaleństwo duszków chwinga, pewne bestie etc.).

Oberik przysiadł się do grupki krasnoludów, które zostały np. zaatakowane podczas śnieżycy przez taką bestię. Będą mieli zadanie (w zasadzie to jest główne zadanie tego miasta :P). - muszę to jeszcze opisać.

No i nawet jeśli zdecydujecie się na tylko odpoczynek to możecie deklraować drobne działania jak np. wczesniej sygnalziował Płomiennołuski, ale przede wszystkim planować akcje na potem - bez nich nie mam gdzie was poprowadzić.

Ja w sumie, jak pisałem czekam na informacje od was, ze chcecie kończyć kolejkę, ale wtedy proszę o deklaracje na kolejne.
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 22-04-2022 o 11:45.
Rewik jest offline