Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2022, 13:24   #503
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Wcześniej też był jakiś błąd w pośtach, ktoś wiedział coś czego nie powinien, ale to nie miało znaczenia, ale tu się akurat liczy. A jak nie ma już z nami Sorcane to nie sprostuje - Rewik, mógłbyś uściślić coś na temat jego ofiary?

Cytat:
Napisał shewa92 Zobacz post
Nie czytałem całej sesji to nie wiem, ale... Czemu Lotta nie jest ze swoim ludem i czemu ona miałaby być ofiarą?
Lotta nigdy się nie dzieliła swoją historią z drużyną (wydarzeniem z Runą też nie o ile pamiętam, chyba nikt nie był przy rozmowie z Ovem), więc nie wiesz A jako info dla gracza to w sumie była tylko jedna rozmowa o tym.

Powyższy wpis Rewika może sugerować powiazania i zmienia nam matematykę czasu mordów Ale Lotta nie łączy jednego z drugim, więc się nie przyzna.

Ja w ogóle nie wyłapałam w postach tych krasnoludów :/

To może zrobimy przegląd przyjezdnych i karawan? Od karczmy do karczmy?
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 22-04-2022 o 13:28.
Sayane jest offline