Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2022, 14:44   #92
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Greta przemieści się z toporkiem w ręku w pobliże kozy (mam nadzieję, że to nie przynęta MG i nie wyskoczy na mnie zakamuflowany kozołak Chaosu), a następnie w stronę zagród, aby sprawdzić, co gobliny trzymają w ich środku. Jak rozumiem, bohaterowie zbrojni w broń białą rozpędzają gobliny po wylotach innych tunelu i próby strzelania w ich stronę mogłyby wyrządzić komuś z druhów szkodę.

Myślę, że tyle deklaracji na razie wystarczy, bo sytuacja jest rozwojowa. Co do pomysłu na dalsze działania, Greta będzie przeciwna rozpraszaniu sił i zapuszczaniu się głębiej w tunele - łatwo tam będzie wpaść w pułapkę i zostać osaczonym w ciemnościach.
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline