Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-04-2022, 17:06   #94
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Greta przemieści się z toporkiem w ręku w pobliże kozy (mam nadzieję, że to nie przynęta MG i nie wyskoczy na mnie zakamuflowany kozołak Chaosu), a następnie w stronę zagród, aby sprawdzić, co gobliny trzymają w ich środku. Jak rozumiem, bohaterowie zbrojni w broń białą rozpędzają gobliny po wylotach innych tunelu i próby strzelania w ich stronę mogłyby wyrządzić komuś z druhów szkodę.

Myślę, że tyle deklaracji na razie wystarczy, bo sytuacja jest rozwojowa. Co do pomysłu na dalsze działania, Greta będzie przeciwna rozpraszaniu sił i zapuszczaniu się głębiej w tunele - łatwo tam będzie wpaść w pułapkę i zostać osaczonym w ciemnościach.
- Kozołak Chaosu mówisz? Hmm... O tym nie pomyślałem...

- Ale szpoko, dzięki za deklarki



Cytat:
Czy moglibyśmy przedłużyć tą turę do jutra (sobota) do północy? W tym tygodniu miałam sporo na głowie i dopiero jutro będę miała czas. Niestety nie wyrobię się dziś
- Szpoko, nie ma problemo, jutro też będzie ok, dzięki za info
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline