Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2022, 15:57   #117
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Wydaje mi się, że lokomotywa w trakcie postoju/uzupełniania zapasów nie powinna być... "na chodzie"? Że od tak tu wajchę przesuniesz, tam coś zrobisz, i ona sobie raz, dwa, trzy, pojedzie? :P

No i fakt, iż James już napadł na kilka pociągów, nie czyni go obeznanego z tym, jak właśnie obsługiwać lokomotywę? :P

No ale już mniejsza z tym, jakoś to przeżyję(my), w przyszłości jednak bym wolała bardziej to i owo dogadać

-------------

Ok, no to nowy pościk wisi...

Rzucałam kostkami, wiele razy, głównie jednak na refleks. Wesie się łatwy test wskoczenia udał.

Arthur miał od razu dwie 6

John nie tak strasznie, ale też się nie udało, i również była 6 po drodze.

Dwaj panowie zostają na peronie, i machają chusteczkami do odjeżdżających :PPPPPPP no ale żeby nie było, że ja tylko ciągle ZUA i inne takie, daję wam możliwość jak możecie dogonić pociąg!

Melody oberwała. Tak.

Wy jednak nie widzieliście, kto dokładnie do niej strzelił, bo zamieszanie i bla.

Czas na odpisy do 01.05 wszelkie narady/pogawędki/i inne takie, bym tu chętnie widziała.

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD

Ostatnio edytowane przez Buka : 23-04-2022 o 16:06.
Buka jest offline