Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2022, 17:17   #122
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Arthur Fleck Zobacz post
Dobrze droga Buko, a co jeśli Oppenheimer wcale nie ma ochoty dogonić pociągu? Nazwijcie to dziwactwem, ale jak wchodzę w postać to na całego, liczą się dla mnie cele bohatera a nie gracza, nawet jeśli konsekwencją jest śmierć lub koniec gry. Świetnie się bawię, ale nie zamierzam robić nic wbrew mojemu BG, bo wtedy stracę przyjemność z zabawy i stanę niewolnikiem fabuły. Nie wiem czy jest jakieś rozwiązanie, bo na pewno Oppenheimer w pościg za pociągiem nie ruszy (pomijając, że nawet by do niego nie próbował wskoczyć). Jeśli to oznacza koniec gry, to nie ma sprawy, opiszę sobie jak odchodzi w stronę zachodzącego słońca
Ciężko byłoby się pożegnać z Oppenheimerem, bo jest moim faworytem, ale szanuję podejście. I to bardzo.


@Buka, jak mniemam całe towarzystwo z pociągu wyległo na stację i ten przedział pasażerski, do którego wbił Wesa jest pusty?
 
Aro jest offline