Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2022, 02:54   #97
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 07 - 2520.04.19; bct (4/8); południe

- Oki to mój post jest :> Co do terminu na wrzucenie posta to do północy w pt 04.29. Czyli jest 6 dób na wrzucenie posta.


Stan zdrowia:


Melissa Blitz 14/14; s.zdrowy (mod. 0)
Davandrel Zielony Liść 12/12; s.zdrowy (mod 0)
Greta Herschel 16/16; s.zdrowy (mod 0)



PD


- Greta 10 PD za szybki post

- Greta 10 PZ za krwawe przemyślenia wewnętrzne

- Davandrel 10 PD za szybki post

- Davadrel 10 PD za opis walki z własnej perspektywy

- Melissa 5 PD za wrzucenie posta

- Melissa 10 PD za opis walki z własnej perspektywy



---





Razem:


- Melissa 150 + 15 = 165 PD (pomocnicy: 54 PD)

- Davandrell 150 + 20 = 170 PD (pomocnicy: 71 PD)

- Greta 160 + 20 = 180 PD


---




- Oki, to w tej turze minęło parę chwil. Trwa walka turowa więc wszystko dzieje się szybko i chaotycznie.



- Skład goblińskiej wycieczki:

- Bruno 10/10 s.zdrowy (0)
- Olga 14/14 s.zdrowy (0)
- Goli; 17/17 s.zdrowy (0)
- Davandrel; 12/12 s.zdrowy (0)
- Magnus; 14/14 s.zdrowy (0)
- Greta; 16/16 s.zdrowy (0)
- Petra; 15/15 s.zdrowy (0)
- Lenard; 12/12 s.zdrowy (0)
- Melissa; 14/14 s.zdrowy (0)
- Wilhelm; 3/12 s.krytyczny (-30)



- Co do umownej mapki sytuacyjnej to jest tutaj: https://docs.google.com/spreadsheets...YFw/edit#gid=0

- Im ciemniejsze tym aktualniejsze pozycję. W tej chwili minęło pełne 5 Tur i jest początek T 06. Już za BN-ów zrobiłem w T 06 + za Goliego.


- Tu jest zaś mecha walki: https://docs.google.com/spreadsheets...drQ/edit#gid=0

- A fabularnie to wyglądało tak:


Do końca T 04 to głównie koniec większości walk w jaskini. W pościgu Goli wbiega do lewego korytarza, Bruno i Olga do środkowego. Petra strzela i przeładowuje kuszę. Lenard przychodzi z odsieczą Wilhelmowi. Greta i Davadrel przebiegają przez jaskinię.

- W T 05 robi się korek w środkowym korytarzu z powodu walki Bruna z goblinem. Niezbyt da się ich ominąć ani strzelać. Właściwie to Greta, Magnus, Davadrell i Melissa mają do dyspozycji tą turę.

- Obecnie jest początek T 06. Bruno w poprzedniej zagryzł goblina i ruszył do przodu ale gobliny zdążyły otworzyć zagrody i z nich wybiegły wilki. Obecnie Bruno i Olga są w zwarciu z nimi.


---


- Co do leczenia ran na bieżąco bez magii raczej niewiele można zrobić. Zatamować krwawienie itd. Ale testy leczenia i gojenia ran robi się każdego ranka. I wtedy jest szansa na odnowienie jakichś HP-ków.


- W tej turze bym chciał wiedzieć co dalej. Walka z wilkami zaczęta w tej drugiej jaskini. Właściwie w tej chwili w zwarciu są tylko Olga i Bruno. Reszta jest w drodze albo pobliżu.


---


- Trochę już późno to mnie morzy co nieco. Jak coś zapomniałem czy coś jest niejasne to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 24-04-2022 o 14:29. Powód: Edycja linków do mechy walki i mapki.
Pipboy79 jest offline