Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2022, 17:22   #14
shewa92
Kowal-Rebeliant
 
shewa92's Avatar
 
Reputacja: 1 shewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputacjęshewa92 ma wspaniałą reputację
Ok. Informuje tych co nie wiedzą, że grałem już klątwę na forum, ale...
Pominęliśmy tą startową przygodę i zaczynaliśmy od razu na poziomie trzecim w dodatku w konwersji do Pathfindera. Nie zrobiliśmy też dużo bo w zasadzie skończyliśmy jakoś po pogrzebie i pierwszej rozmowie z hrabią.

Czytałem też kiedyś książkę, której fabuła toczyła się w Barovi. Nie wiem na ile wiernie oddawała historię Strahda, ale było tam kilka fragmentów z jego życia. Postaram się nie nadużywać wiedzy, którą mam. Samej przygody poza tym początkiem nie znam, więc szybko powinniśmy dotrzeć do fragmentów, gdzie będę tak samo zielony jak reszta. Siadam do mechaniki. Mamy jakieś drużynowe zapotrzebowania? Gram paladynem, więc pewnie pójdę w tarczę i jakieś czary leczące od 2 poziomu.
 
__________________
Potrzebujesz pomocy z kartą do Pathfindera lub DnD?
Zajrzyj do nas!
shewa92 jest offline