Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2022, 08:56   #1588
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
No i wróciliśmy.
Mamy ogromny poślizg, a fakt wyłaniającego się na horyzoncie długiego weekendu zdaje się zbliżać nieubłaganie.

Tym samym ogłaszam:

Tura 42.

Tym razem w podziemiach mamy naprawdę mało do zrobienia. Dużo więcej w muzeum, więc mam nadzieję, że u Wisienek (wybacz, jeżeli źle to odmieniam) lepiej ze zdrowiem.

W Muzeum dostaliście w poście taką chwilę refleksji. Naprawdę od tego jak poprowadzicie tę rozmowę zależy to co Was czeka w przyszłości. Oczywiście możemy dialogować w gdocu, choć rzuty będę wrzucał pewnie tutaj do komentarzy, żeby wszyscy mogli śledzić postępy.

Wydaje mi się, że jesteśmy w połowie kampanii, z dużą dozą prawdopodobieństwa, że z końcem maja będziemy w 3/5.

W tunelach:

Cienkokrwiści prowadzą Was w stronę miejsca, gdzie znaleźliście Viktora i zabiliście komandosa.

Od Was liczę na deklaracje w komentarzach, machniemy parę rzutów i na koniec krótkie posty na odpis.

Ze względu na długi weekend post ode mnie pojawi się 7 maja.*

*Chyba, że jakimś cudem odpiszecie wszyscy przed długim weekendem.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 25-04-2022 o 09:01.
Mi Raaz jest offline