Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2022, 15:31   #17
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
Cytat:
1. Odpowiedzi od MG będą zawsze we wpisie podsumowującym? Czy może zdarzy się jakiś szybszy odpis gdy będzie jakaś krótka wymiana zdań albo coś? Jeśli nie, to czy można pisać na PW o podanie odp.?
2. Wiadomo, że MG wykonuje wszystkie rzuty: czy w takim wypadku trzeba każdorazowo składać deklaracje testów, czy może niektóre będą miały miejsce automatycznie? Na przykład jakieś wiedzówki, percepcja albo diplomacy/deception?
1. Zazwyczaj trzymałem się odpowiedzi w poście podsumowującym, ponieważ w poprzedniej sesji miałem sytuacje, gdzie jednemu z graczy nie do końca podobały się "dodatkowe kolejki" od innych.

W przypadku Wieku Popiołów moglibyśmy te mniejsze wątki indywidualne zmieścić pomiędzy "dużymi" odpisami od MG - pod warunkiem, że reszta graczy nie ma problemu z lekkim odejściem od konwencji "1 post MG - 1 post gracza". @Aro, @Sindarin, @Brilchan, @Icarius, @Connor - dla Was to ok?

2. Wiedzę turlam z automatu na rozpoznawanie detali, ukrytych przejść, testy Nature/Religion/Occultism/Arcana i innego "pasywnego" rozpoznawania. Jeśli wiesz o czymś, to po prostu dodaję to do mojego posta.

Oczywiście, nie zawsze jestem w stanie przewidzieć, czy jakieś detale będą dla Was interesujące. Jeśli chcesz mieć pewność, po prostu daj znać w komentarzach
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!

Ostatnio edytowane przez Santorine : 25-04-2022 o 15:48.
Santorine jest teraz online