Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2022, 19:56   #1590
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Cóż, wszystko to domniemania. Pewnie już nie pamiętacie Viktora, ale on miał tę samą legendę. Ktoś robił imprezę, on łaził, szukał kolejny dzień.

Wiecie jak działał rytuał. Krew wampirów w kanałach trafiała do de Worde. W jego interesie było, żeby wampirów bez pierścieni było w kanałach jak najwięcej.

Uta wie, że Richard był bardzo towarzyski. Wręcz lew salonowy. Czy impreza miała mieć miejsce faktycznie, czy też od początku była ściemą to trudno Wam ustalić. Zauważcie, że zaproszenia trafiały do wyrzutków. Świeżaków. Cienkokrwistych. Może mieli przepaść bez śladu? A może mieli stać się wartościowymi agentami w siatce szpiegowskiej? Tego raczej się już nie dowiemy Richard de Worde zabrał tę wiedzę do grobu.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline