Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2022, 21:24   #42
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Oczywiście, że są inne czary. Niekoniecznie mgła osobiście uważam, że jest to fajny pomysł, ale będzie mieć zastosowanie w jakichś 60% walk.

Z mojej perspektywy największą wadą jest zabieranie innym szansy na przewagę. Bo fakt istnienia disadventage za brak widocznego celu anuluje adventage za flankowanie/pomoc familiara/reckless attack barbarzyńcy/rasowy bonus z formy wilka u druida.

Jeżeli do tego mamy postać nastawioną na wysokie prawdopodobieństwo krytyka (champion/hexblade/posiadacz elven accuracy) to brak adventage kastruje postać.

Przy czym Mike jeżeli będziesz rozsądnie grać, to ja nie miałbym nic przeciwko. Ot, trzeba się dostosowywać do sytuacji i uzupełniać z drużyną. Nie zawsze da się zastosować to kombo, ale gdy się da to będzie bardzo skuteczne.

Podstawa to komunikacja wewnątrz drużyny i sam fakt zadania pytania o taką postać na etapie rekrutacji to duży plus dla Ciebie.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline