Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-04-2022, 17:07   #808
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 91 - 2519 Wiosna - Koniec

- Oki, moi drodzy no to wrzuciłem swój post. I to będzie ostatni post w tej sesji. Kończymy

- Niezmiernie się cieszę, że tą długą kampanię grywalnymi kultystami udało nam się doprowadzić do końca. I sesję się skończyła a nie zdechła Co prawda skład osobowy z końca sesji jest całkiem inny niż na początku ale co by nie mówić pierwszy post był prawie równo 2 lata temu. A dziś wrzuciłem ostatni.

- Chciałem Wam podziękować za udział w tej sesji. I tym co odeszli w trakcie gry i tym co dotrwali do końca. Każdy z nas stworzył niepowtarzalną kreację swojego bohatera i jego otoczenia zostawiając swój własny puzzel w tej RPG-owej układance. Bez Was nie byłoby tej sesji. Doszliście w trakcie trwającej sesji, z różnorodnymi postaciami, pomysłami, różne przygody działy się w tym Neus Emskrank tej zimy. Ale cieszę się, że całej trójce udało się je przetrwać

- Co do samego ostatniego postu a raczej trzech, to jest wiosenny. Taki łącznik pomiędzy Zimą a Latem. Opisane losy kultystów Starszego i parę innych osób jakoś z nimi związanych. W bliżej nie sprecyzowanej wiośnie. Niektóre elementy to niedługo po wydarzeniach z okolic wiosennego przesilenia inne to już na pograniczu wiosny i lata. Przypuszczam, że nowy rozdział to będzie pewnie lato 2520-go. Zapewne w okolicach żniw (czyli coś jak nasz lipiec - sierpień). Na razie nie mam jeszcze sprecyzowanych planów. Ale jak ktoś ma jakieś sugestie to śmiało



- Co dalej?


- No myślę, że jak coś by było do obgadania na koniec sesji to jest okazja. Możliwe, że wyślę Wam ankietę na tą okazję ale to bym jeszcze musiał podumać. W każdym razie tak czy inaczej to koniec tej sesji. No z miejsca zapraszam Was do kolejnej części która zacznie się od rekruty. Jeśli się zgłosicie to dostajecie się z automatu. Bo jak rozumiem z wcześniejszych deklaracji to chęci do kontynuowania przygody raczej są




- Parę rzeczy mechanicznych. Czyli podział nagród za ukończenie sesji. Bym prosił o uzupełnienie aby wszystko było w jednym miejscu.


Nagrody





Egon:


- znamię Chaosu > znamię Khorna na plecach

- umagicznienie + ulepszenie przedmiotu > topór van Hansen (+1 Siły)

- duży skarb > +500 PZ

- wiedza zaawnansowana > ??

- wiedza podstawowa > ??

- nowy pomocnik > ??

- nowy kultysta > ??



Joachim:


- umagicznienie przedmiotu > ??

- średni skarb > +250 PZ

- wiedza zaawnansowana > j.demoniczny??

- wiedza podstawowa > ??

- nowy pomocnik > Rupert (rybak z łodzią)

- nowy kultysta > ??



Pirora:


- mały skarb > +100 PZ

- wiedza zaawnansowana > ważenie trucizn

- wiedza podstawowa > sztuka przetrwania

- nowy pomocnik > Rene

- nowy kultysta > Sana Moabit



---


- I na razie chyba tyle z mojej strony
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline