Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2022, 17:54   #103
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- No tak, nawet mistrzowie walki mówią, że jak przeciwnik ma nóż to wolą się poddać nie mówiąc już o broni palnej daj mi chwilę- Portfel kluczę i komórkę zawsze miał przy sobie na wypadek gdyby złodziej mu wyrwał torbę. Teraz szybko wyciągnął z owej torby swoje notatki i dokumenty z teczki danej mu przez ŚP. Agenta Nowaka oraz śrubokręt z drewnianym uchwytem.

Papiery poupychał po wielu kieszeniach spodni typu cargo, które groziły wybuchem, konserwy odłożył na wózek, podobnie jak torbę. Odpiął stopy z zapięć przy pasach. Będzie musiał się pogodzić, ze Śrubą, żeby kumpel zrobił mu nowy zestaw kabli do przepięć.

- Dobra jestem gotów, wózek za 8 patoli idzie się jebać ale przeżycie ważniejsze. Mam w piwnicy zapasowy ale i tak dofinansowanie na kolejny dopiero za 5 lat więc mam nadzieje, że patałachy z Regencji mnie poratują - Powiedział z wyraźnym żalem i wstał z zamiarem wdrapania się na plecy Błażeja i trzymania go rękami w pasie, aby nie spaść a gangstera nie poddusić podczas biegu.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 11-05-2022 o 21:16.
Brilchan jest offline