Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2022, 20:32   #813
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
@Pipboy79

- umagicznienie przedmiotu > pisałem o lasce Joachima, ona chyba już wyjściowo była lekko umagiczniona - zgodnie z kartą postaci świeci w ciemności - może mogłaby mieć jakąś inną cechę, np +1 do rzutów na magię?

- średni skarb > +250 PZ

- wiedza zaawnansowana > j.demoniczny?? - tak

- wiedza podstawowa > Chyba kazda wiedza jest zaawnsowana? Rozumiem że chodzi o dowolną umiejętność podstawową? To myślę że albo drugi poziom etykiety albo jakaś umiejętność typu ukrywanie albo skradanie.

- nowy pomocnik > Rupert (rybak z łodzią)

- nowy kultysta > Może tez Rupert? Wspominałeś też, że mogę zwerbować swoich popleczników (ochroniarza i sekretarza)? To byłoby wygodne.

Miałbym tez prośbę o podsumowanie ile mam punktów doświadczenia nie wydanych z tej sesji.
 
Lord Melkor jest offline