Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2022, 21:17   #814
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
- umagicznienie przedmiotu > pisałem o lasce Joachima, ona chyba już wyjściowo była lekko umagiczniona - zgodnie z kartą postaci świeci w ciemności - może mogłaby mieć jakąś inną cechę, np +1 do rzutów na magię?
- To może świecić w ciemności jak latarnia ten kostur. I dodawać +1 do czarów jako uniwersalny składnik póki Joachim czaruje z tym kosturem w ręku. To drugie umagicznienie to nagroda od Mergi.




- wiedza podstawowa > Chyba kazda wiedza jest zaawnsowana? Rozumiem że chodzi o dowolną umiejętność podstawową? To myślę że albo drugi poziom etykiety albo jakaś umiejętność typu ukrywanie albo skradanie.

- Tak, weszelkie wiedze, rzemiosła, kuglarstwo, języki itd. to skill zaawansowany. Tutaj chodziło mi o skrót myślowy i umiejętność podstawową.

- Etykieta odpada. To jest zdolność a nie umiejętność. Poza tym zdolności mają tylko jeden poziom. Skradanie czu Ukrywanie to umsy podstawowe więc mogą być. To samo co u Egona, wybierz który i możesz sobie wpisać w KP.



- nowy kultysta > Może tez Rupert? Wspominałeś też, że mogę zwerbować swoich popleczników (ochroniarza i sekretarza)? To byłoby wygodne.

- Tak, może być. Wtedy to będzie działać podobnie jak Kornas u Versany albo James u Pirory. Czyli pomocnik który też jest kultystą, jest wtajemniczony w zbory itd. A jak się na to decydujesz do dobrze abyś do początku sesji jakoś rozpisał co nieco tego pomocnika


Cytat:
Miałbym tez prośbę o podsumowanie ile mam punktów doświadczenia nie wydanych z tej sesji.
- Nie ma sprawy

- Egon: 215 PD; pomocnicy po 173 PD
- Pirora: 505 PD; pomocnicy po 360 PD
- Joachim: 620 PD; pomocnicy po 73 PD


- Z pomocnikami chodzi o tych zimowych z jakimi skończyliście sesje.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline