Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2022, 22:55   #816
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Dzięki, ulepszenie laski wpisałem na kartę. Wpisałem też sobie język demoniczny i ukrywanie się. Czyli za te umiejętności nie muszę płacić doświadczeniem?
- Tak, te skille są za darmo, jako nagroda za ukończenie sesji i uwolnienie Mergi.


Cytat:
Czy mogę sobie też kupić za doświadczenie jakieś zaklęcie magii demonicznej? Fabularnie też mógł się Joachim od Mergi nauczyć.
- Tak. Możesz sobie wykupić jakieś zaklęcie magii Chaosu na normalnych zasadach. Czyli za 100 PD jako dodatkową zdolność. Najlepiej coś prostego aby fabularnie pasowało do początku nauki. Czyli coś da się rzucić 1k10.


Cytat:
Co do popleczników do zwerbowania do Kultu, rozumiem, że tylko jednego mogę wybrać? Wcześniej coś wspominałeś że popleczników łatwiej zwerbować.

- Pomocnicy są za Rangi. To po prostu świta postaci głównej jakiej uznają zwierzchność/autorytet. A fabularnie może to być ktokolwiek, służba, ochrona, żołnierze, szpiedzy, cwaniacy, koledzy, uczniowie itd. co by mogli uznawać zwierzchność głównej postaci na tyle aby ta im wydawała polecenia. W praktyce zwykle chodzi o tych najbardziej charakterystycznych pomocników którzy najczęściej pojawiają się przed kamerą.

- Obecnie (już na Lato) Joachim ma Rangę 6 czyli przypada mu ok 30 - 60 podwładnych. Może trochę mniej skoro dopiero rozwija interes i jest nową twarzą w mieście. No ale na pewno może mieć ich więcej niż 2 jak do tej pory. Możesz to sobie jakoś zaprojektować i rozpisać. Nadal z pomocników jest tych 2-3 najważniejszych co mają staty i dostają część PD głównej postaci.

- Natomiast kultyści to inna sprawa. Zwykle robi się to w grze werbując kogoś do tajnej sekty kultystów. Ale obecnie jako prezent każdy BG może zwerbować kogoś nowego, jedną nową osobę. I może być to ktoś z pomocników a może być ktoś inny.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline