Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2022, 13:25   #7
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Cześć chłopaki. Słuchajcie, z tym tempem jest tak, że ono wadzi tylko wtedy, kiedy sesja się nie klei. Nie oczekuję też wielostronicowych wpisów, bowiem chcę by sesja była żwawa. Prowadziłem taką w WFRP i co prawda nie była jednolinijkowcem tylko pełnoprawną sesją, ale Kolega Mike potrafił odpisać trzema linijkami. Ale jakimi!!

Tak więc nie chmurzcie się, nie turbujcie tylko miejcie w sobie deczko odwagi w sercu. I zaufania do MG.

Analogicznie sprawa się ma co do mechaniki. Ja osobiście uważam, że od mechaniki jest MG a nie Gracz. Jeśli więc jest wola grania, mnie wystarczy pozostawić resztę. Pomogę z postacią, jeśli dostanę o niej kilka słów, bym wiedział jak dopasować cyferki do potrzeb Thruda Barbarzyńcy

PvP nie jest wymogiem. Jest dopuszczeniem wynikającym z tego, że nie tworzę nigdy Grupy Bohaterów a raczej ludzi o różnych celach i życiowych założeniach, mających własne plany i podejście do rozwiązywania problemów. Z tego może wyniknąć PvP choć nie musi. Ale piszę że może się zdarzyć, by nikt nie czuł się potem nożem pod żebrem niemile zaskoczony. Choć to zawsze zaskakuje

Z uwagi na to właśnie wspominam o tym i radzę nie obnosić się z klasą tworzonej postaci. Ot, atuty warto zachować dla siebie

Tak więc nos do góry i nie zasłaniajcie się wymówkami, bo się rozeźlę i powieszę wszystkich w 1 poście

p
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline