Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2022, 14:32   #8
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Cześć Jeżeli chodzi o twoje ostrzeżenie, to od razu mówię, że mnie nie przestraszyło. Jak gram (nie mówię tu konkretnie o PBF, ale ogólnie, chciaż tutaj też to się tyczy) nie lubię jak mam zabytków prosto, lubię wyzwania, więc tutaj by to się nawet dobrze kleiło.

Niestety ja mam tutaj jeden problem. Nigdy nie grałem w D&D, żadne. Więc nie mam pojęcia jaka jest mechanika (tutaj widzę, że już pisałeś, że ona leży po twojej stronie), jednak nie znam też zbytnio świata, poza jakimiś tam ogólnymi informacjami, a także tym z rekruty. Nie wiem też jak się tworzy postać i jakie są tego zasady.

Jak podchodzisz do tego? Jesteś wstanie pomóc i grać z takim laikiem? Zarysy postaci w głowie bym miał (jeszcze nie wiem, czy do końca by to pasowało do gry).

Jeżeli chodzi i tempo rozgrywki, raczej nieć powinienem mieć z tym większego problemu. W większości przypadków to ja czekam na współgraczy niż oni na mnie. Co fakt lubię grać na docu, jednak jego brak nie będzie dla mnie czymś strasznym, dalej da się grać, w tedy czasem deklaracje na forum są po prostu bardzo krótkie.
 
Elenorsar jest offline