Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2022, 23:59   #126
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Witajcie.

Ban spadł. Odpis jest. O ile to możliwe odpiszcie w przeciągu 48h, ja odpiszę w przeciągu 48h od ostatniej waszej wypowiedzi. Jeżeli chcecie dialogować z recepcjonistą, kobietą albo mięśniakiem to napiszcie tutaj albo na pw albo na discord (już mam do niego dostęp - na tym komputerze jest hasło i dostęp do emaila, który podałem na discordzie) - pojawię się tam jutro. Jeżeli nie chcecie dialogować z kobietą to możecie jej po prostu odpowiedzieć, a ona pokiwa głową i poprosi, żebyście odeszli od recepcjonisty bo chce z nim porozmawiać na osobności.

Odnośnie tego co działo się ze mną przez te dni jak mnie nie było to w niektóre elementy nawet ciężko uwierzyć. Nie wnikając w szczegóły to przedłużył mi się wyjazd z przyczyn niezależnych i nieprzewidzianych, a jako że nie zabrałem laptopa to nie miałem dostępu na discord.

Odnośnie mojej bytności na forum to nie wygaszono moich wcześniejszych ostrzeżeń, więc pewnie niedługo mnie zbanują znowu. Z tego powodu proszę o jak najszybsze składanie deklaracji, a i ja będę natychmiast odpisywał. Chciałbym, żebyśmy zakończyli sesję jeszcze w maju. Nie wrócę na to forum dopóki tych dwóch będzie moderatorami, bo i tak mnie zbanują mściwe. Mój grafik najbliższych wyjazdów: 7-8 maja, 11-15 maja (to drugie będę miał laptop i możliwość odpisu, choć niezbyt kontaktowy będę), a potem do końca maja nie przewiduję, żeby mnie nie było.

Wracając do sesji to wynik pościgu boja hotelowego będzie w kolejnym odpisie, choć oczywiście możecie - mimo wszystko - nadal dołączyć do tej gonitwy.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 04-05-2022 o 00:19.
Anonim jest offline