Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2022, 11:37   #16
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Kalokagathi: sprawdź Poważnie TSR wydał tyle dodatków i suplementów, że w oczywisty sposób system PM nie był przeze mnie dostosowywany do każdego z nich. W oczywisty sposób również system PM burzy teoretyczną równowagę klas TSR. Tyle, że musimy sprawdzić na ile przeważa w którą stronę. O magii mogę rozmawiać wyłącznie w odniesieniu do konkretnego przypadku tworzonej postaci. Przedstawiony przez Ciebie Atut z grupy Reserve dla mnie jest ewidentnym przykładem wyniku pracy czarnoksiężnika nad doskonaleniem swej sztuki w dziedzinie ognia. Jak wyżej wspomniałem, zaklęcia w naszym systemie nie będą podręcznikową "kulą ognia". Bo niby czemu kulą a nie dyskiem, albo deszczem, albo promieniem, albo falą itd.. Nowe formuły, inkanty, więcej PM wydane w zaklęcie, etc.. Wszystko to sprawi, że eksperymentujący z magią czarnoksiężnik będzie ewoluował, nawet w obszarze jednego zaklęcia.

Atuty opiszę konkretnemu kandydatowi na maga. Przy czym "Czerpanie magii" jest atutem podstawowym, nie posiadającym żadnych wymogów dodatkowych z wyłączeniem tego, że dostępny jest wyłącznie dla postaci rzucających czary.

Gdyby ktoś planował tworzyć postać klasy kapłańskiej będziemy wówczas rozmawiali o innym aspekcie jakim jest "Wiara".

P
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline