Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2007, 21:45   #16
Grey
 
Reputacja: 1 Grey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodze
Chciałbym się formalnie przywitać.
Kilka dni temu trafiłem na to forum i zwróciłem uwagę na tą sesje. Po przeczytaniu, zapytałem kitsune, czy mógłbym się dołączyć. Dostałem zielone światło. Bardzo się ciesze poniewaz:

1. Podoba mi sie wysoki poziom postów, zarówno od strony stylistycznej jak i merytorycznej. Miło mi, że mogę znaleźć się w tak doborowym towarzystwie.
2. Interesuję mnie od dawna ten okres historii (ale nie fanatycznie). Do tego jestem Warszawiakiem i PW jest mi w tym sensie szczególnie bliskie.
3. Sesja już trwa i ma się dobrze, dzięki czemu mogę od razu wejść w wir przygody.

Codziennie właściwie jestem dostępny na sieci i jeśli ktoś miałby jakieś uwagi co do poprawności moich postów, to proszę o kontakt a natychmiast postaram się poprawic (tu szczególnie pozdrawiam Mirę). GG 4664062. Skype shinbusan
 

Ostatnio edytowane przez Grey : 09-09-2007 o 21:53.
Grey jest offline