Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2022, 15:18   #129
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Podzielę się moimi odczuciami. Misje na docach w duchu tradycyjnych erpegów gra mi się fantastycznie, natomiast samo zarządzanie Legionem zupełnie mi nie leży, nie odnajduję się w tej formie i nie za bardzo mam pomysły jak to ciągnąć. Jestem przyzwyczajony do odgrywania postaci i w tym odnajduję przyjemność, natomiast dbanie o różnego rodzaju statystyki organizacji wojskowej jest dla mnie męczące i nie za bardzo to chyba ogarniam. Chociaż też nie mam prawa za bardzo narzekać, bo fajnie wymyślać kolejnych rekrutów i wyznaczać jednostki specjalne do zadań, ale wiem też, że to nie jedyna rola Trybuna, tyle, że inne powinności typu pilnowanie wartości morale niespecjalnie mnie interesują. FiTD to kilkupoziomowa, dość nietypowa mechanika, ja wciąż mam z nią problem, właśnie na etapie zarządzania zasobami i jednostkami. Dodatkowo dużą część czasu graliśmy z Mike'iem w duecie, pewnie lepiej by to wszystko szło w czteroosobowym składzie Specjalistów.

Ja bym spróbował na próbę zagrać na discordzie. Na Li lub Doca nie zawsze mam czas a na disco, nawet z telefonu łatwo zrobić szybko odpis. Po za tym na kanałach można wkleić fragmenty podręcznika i inne pomocne materiały, by na szybko coś sprawdzić. Nie policzę wszystkich razów gdy włączałem pdfa i przebijałem się przez informacje w poderku, było to dość uciążliwe i czasochłonne. Dużo lepiej gdy wszystko jest w jednym miejscu i można sprawdzić coś jednym kliknięciem.

Zawsze można też zrobić miękki restart i zacząć historię w Plainsworth, angażując do sesji nowych graczy. Myślę, że przez fejsa spokojnie znajdziesz chętnych.
 
Arthur Fleck jest offline