Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2022, 21:24   #27
Panicz
 
Panicz's Avatar
 
Reputacja: 1 Panicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputacjęPanicz ma wspaniałą reputację
Bielon, a to uzgadniasz-czekasz tak w pluralis maiestatis, czy z kimś to będziesz współprowadził?

Ja się tak wtrącę, nie aby zniechęcić, ale aby zachęcić i powiem, że z tą mechaniką, to nie ma co się bawić w rubryki i powerbuildy, bo Bielon nigdy nie był kostkowiczem, delikatnie to ujmując Zdaje się, że zdolności postaci mają tu przede wszystkim dopełnić Was fabularnie, pokazać specjalizację, mocne i słabe strony, zarysować kształt bohatera. Pewnie jak ktoś chce zagrać książkowym magiem, ktoś inny guślarzem rozmawiającym z przodkami, a jeszcze ktoś tricksterem-czarownikiem z ciemnych zaułków, to da radę to zrobić tak pod podstawkowym czarodziejem, jak i pod którąś z klas z fikuśnych dodatków. Tak bym przynajmniej wnosił na bazie moich doświadczeń z graniem u Bielona

Może się mylę, to wówczas soraweczka Bielski i wybacz zamęt, ale to przynajmniej podbiłem temat A jak nie, no to nie. Wtedy tylko, powiem Ci, wnosząc z doświadczenia, jakie miałem prowadząc podobnie z Malahajem, że dobrze, abyś sobie te wszystkie postacie potwierdził mechanicznie. Bo jeśli się to lubiane-nielubiane PvP pojawi, to oś fabuła-mechanika może krzywić się na korzyść jednych, na niekorzyść drugich i rodzić uzasadnione żale Graczy

Trzymam kciuki i wyglądam startu : )
 
Panicz jest offline